Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Menu

Partnerzy Specjalni:

Niebociech
Człowiek
Człowiek
Miano: Niebociech
Profesja: Ostrze do wynajęcia
Korony: 7
Szylingi: 5
Pensy: 0
Strzały / Bełty / Pociski: 0
Niebociech

Dziennik Niebociecha

Postprzez Niebociech » 02 lip 2017, 14:59

Dziennik

— Starzec — zapewne najstarszy z chłopów. Chędożony śmierdział jak ochłapy szmat położonych na stercie łajna, ale we łbie ma poukładane. Chłopi słuchali się go. Poprosił mnie o pomoc, abym załatwił im wejście do miasta. Załatwiłem. Zobowiązałem się ich zaopatrzyć;
— Roland von Urtes — pan chłopów spod bramy Endenbergu. Jego wioski została zniszczona w tajemniczych okoliczność, zaś on sam nie wspomógł swych chłopów. Ponoć zamknął się w swej siedzibie;
— Dowódca strażników bramy — okazał się być równym gościem. Opowiedział mi o morderstwach przeprowadzanych na osobach z niższego stanu społecznego. Brutalne zabójstwa stanowią problem, który gnębi górską metropolię;
— Zakapturzona postać — udało mi się dostać do miasta wraz z grupką chłopów. Jeden z nich zginął z poderżniętym gardłem. Okryta, trudna do zidentyfikowana postać uciekała chwilę po dokonaniu mordu. Postanowiłem ją gonić, ale nie udało mi się. Czyżby to ona była sprawcą?
— Sprzedawczyni mięsa — kobieta, oferująca pożywienie wątpliwej jakości, rzuciła wzmianką o wojnie gildii. Nie mam bladego pojęcia, o jakie konkretnie gildie chodzi, lecz postanowiłem o tym pamiętać. Czyżby zgony niższej urodzonych mają związek z porachunkami miejscowych organizacji?
— Młody strażnik miejski — po dłuższej chwili na miejsce zbrodni przybyła straż, jej oddziałem dowodził młody mężczyzna. Wytłumaczył mi o hołocie; nie mogła ona liczyć na wsparcie miejskiego prawa, więc ich śmierć z całą pewnością wzbogacała jeno statystykę prowadzoną przez odpowiednie służby. Jednakże przywódca wspomniał o niejakim Juliusie, który zdołałby mi pomóc w dorwaniu zabójcy.

Zaloguj